KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16723061
nr 1672 3061
David Parsén
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Gårdsmotiv. Signerad, daterad -47, saknar ram, duk. 38x48 cm
David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 januari 2025
kl 20:16:27
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr